Betoverend Sinterklaasfeest bij v.v. Boskant

woensdag 02 december 2015

Ondanks het slechte weer hebben Sinterklaas en twee van zijn Pieten de weg naar de kantine weten te vinden. Het was niet zo vanzelfsprekend dat de Sint op tijd arriveerde omdat één van zijn Pieten alles andersom deed. Hij liep achteruit, hij zei “Tot ziens” in plaats van “Hallo” en tot overmaat van ramp stopte hij pepernoten terug in zijn zak in plaats van ze te strooien. Het bleek dat deze Piet van ongebakken pepernoten had gesnoept en daardoor betoverd raakte.
Dankzij een oeroude spreuk geschreven op perkament, die door de aanwezige kinderen ontcijferd moest worden, werd de vloek verbroken en kon het cadeautjes uitdelen beginnen.
Sinterklaas was erg blij met de hulp van de kinderen uit Boskant, waardoor het zeker is dat hij ook volgend jaar weer onze voetbalclub met een bezoek zal vereren.

Bekijk de foto's van deze zeer geslaagde middag in het fotoalbum op deze website!

Vorige