Aiden de Beer pupil van de wedstrijd vv Boskant

maandag 04 december 2023

Afgelopen zondag was Aiden de Beer pupil van de wedstrijd bij het duel Boskant 1-VOW 1. Aiden speelt bij de jeugd in het JO11 team.

Hoewel Aiden rechtsbenig is, speelt hij het liefst links achter in de verdediging.
Hij pakt daar met zijn felheid vaak de bal af en zoekt dat een teamgenoot om de bal naar toe te schieten.  Aiden is niet zo groot maar voor niemand bang en gaat niet aan de kant. Verder heeft hij echt kijk op het voetbalspel en probeert zijn maatjes daarin te helpen. Daarnaast heeft Aiden een hele mooie, strakke wreeftrap in zijn benen. Hij zou soms met iets meer geluk wat vaker een doelpunt daarmee kunnen scoren. Het was wel fris afgelopen weekend, maar goed en warm gekleed heeft hij kunnen genieten van de 1-0 overwinning van Boskant.

Aiden pupil vd wedstrijd Boskant 1-VOW 1_8794A Kleinjpg

Vorige