Programma

donderdag 23 november 2017
Boskant MO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 19:00
zaterdag 25 november 2017
Irene JO19-1 Boskant JO19-1 14:45
Avesteyn JO17-2 Boskant JO17-1 14:30
Boskant JO15-1 ST Ravenstein/SDDL JO15-1 10:00
VOW boskant-jo7-1g 00:00
Boskant JO13-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-5 11:00
Boskant JO10-1G S.V. Brandevoort JO10-4 09:30
DVG JO9-3 Boskant JO9-1G 10:30
Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-2 Boskant JO8-1G 10:30
VOW JO7-1 Boskant JO7-1G 10:30
Boskant MO17-1 SJO/VITA MO17-1 13:30
EVVC MO13-1 Boskant MO13-1 10:00
zondag 26 november 2017
Boskant 1 Bavos 1 14:30
DAW 2 Boskant 2 12:30
Boskant 3 Schijndel/DE WIT 4 12:00
Boskant 4 WEC 3 10:00
WEC 5 Boskant 6 12:00
FC Cranendonck VR2 Boskant VR1 10:00
donderdag 30 november 2017
Boskant JO15-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2 19:00
zaterdag 02 december 2017
Boskant JO19-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 14:30
Boskant JO17-1 Nijnsel/TVE Reclame JO17-1 14:30
Avanti'31 JO15-2 Boskant JO15-1 13:00
Nijnsel/TVE Reclame JO13-1 Boskant JO13-1 11:15
Rood Wit'62 JO10-2 Boskant JO10-1G 09:00
Boskant JO9-1G Nijnsel/TVE Reclame JO9-1 10:30
Boskant JO8-1G Erp JO8-1 10:30
sv O.S.S. 1920 MO17-1 Boskant MO17-1 13:15
Boskant MO13-1 Vorstenbossche Boys MO13-1 12:00
zondag 03 december 2017
Essche Boys 1 Boskant 1 14:00
Boskant 2 Erp 3 12:00
Nulandia 7 Boskant 3 09:30
Schijndel/DE WIT 5 Boskant 4 10:00
Sparta'25 8 Boskant 5 10:00
Boskant 6 Schijndel/DE WIT 7 10:00
Boskant VR1 Emplina VR2 10:00
zaterdag 09 december 2017
Schijndel/DE WIT JO19-2 Boskant JO19-1 15:00
boskant-jo7-1g SCMH 1 00:00
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4 Boskant JO17-1 14:45
Boskant JO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3 13:00
Boskant JO13-1 SCMH JO13-1 11:00
Boskant JO10-1G S.V. Brandevoort JO10-5 09:30
ELI JO9-3 Boskant JO9-1G 09:30
NLC'03 JO8-1 Boskant JO8-1G 09:00
Boskant JO7-1G SCMH JO7-1 09:45
Boskant MO17-1 ST Herpinia/OKSV MO17-1 13:30
zondag 10 december 2017
Boskant 1 Acht 1 14:15
HVCH 3 Boskant 2 12:00
Boskant 3 HVCH 10 12:00
Boskant 4 Blauw Geel'38/JUMBO 11 10:00
Boskant 5 Gemert 7 12:00
Nijnsel/TVE Reclame 5 Boskant 6 09:30
Baardwijk VR3 Boskant VR1 11:00
woensdag 13 december 2017
Boskant JO10-1G WEC JO11-2G 18:45
zaterdag 16 december 2017
SCMH 2 boskant-jo7-1g 00:00
Boskant JO19-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 14:30
Sparta'25 JO10-2 Boskant JO10-1G 10:30
SCMH JO7-2 Boskant JO7-1G 10:30
zondag 17 december 2017
EMK 1 Boskant 1 14:15
Boskant 5 Mariahout 4 12:00
zondag 14 januari 2018
Spoordonkse Boys 1 Boskant 1 12:00
zondag 21 januari 2018
sv Brandevoort 1 Boskant 1 14:30
sv Brandevoort 2 Boskant 2 12:00
zondag 04 februari 2018
Helvoirt 1 (schaduw wedstrijd) Boskant 1 12:00
Spoordonkse Boys 2 Boskant 2 12:00
zondag 18 februari 2018
Boskant 1 SCMH 1 12:00
Boskant 2 Helvoirt 2 12:00