Biljartcompetitie

Datum Tijd Poule Wedstrijd
28 september 21.00 uur A Ties Brans (19) - Roel Brans (16)
21.30 uur B Jep van de Berk (21)- Ron van Breemen (14)
22.00 uur A Huub van der Zanden (25)- Maurice Vorstenbosch (34)
Datum Tijd Poule Wedstrijd
5 oktober21.00 uur A Peter van der Heijden (23)- Carlo Opheij (21)
21.30 uur B Eef Brouwers (12)- Thieu Dekkers (13)
22.00 uur A Jan van Hastenberg Dzn (16)- Jan van Boxtel (30)
Datum Tijd Poule Wedstrijd
12 oktober 21.00 uur A Johan van Hastenberg (21)- Wil van der Linden (37)
21.30 uur B Rien van der Zanden (17)- Ad van Hastenberg Fzn (15)
22.00 uur A Ron van Uden (18)- Piet de Koning (17)
Datum Tijd Poule Wedstrijd
19 oktober 21.00 uur A Peter Veldkamp (23)- Frank Konings (15)
21.30 uur B Peter van den Elsen (11)- Jan van Hastenberg Fzn (21)
22.00 uur A Willy van der Heijden (15)- Wilbert van der Heijden (69)
Datum
26 oktober     Inhaalprogramma Biljartcompetitie

Datum Tijd Poule Wedstrijd
2 november 21.00 uur A Toon van Eert (35)- Wilco Verhagen (14)
21.30 uur B Patrick Rovers (16) - Roy van der Linden (14)
22.00 uur A Gerrie Onland (19)- Bert de Koning (15)
Datum
9 november     Ledenvergadering

Datum Tijd Poule Wedstrijd
23 november 21.00 uur A Bert de Koning (15)- Wilbert van der Heijden (69)
21.30 uur A Wil van der Linden (37)- Jan van Hastenberg Dzn (16)
22.00 uur B Mayk van Driel (18)- Bart Rovers (11)
Datum Tijd Poule Wedstrijd
30 november 21.00 uur A Jan van Boxtel (30) - Peter Veldkamp (23)
21.30 uur B Jan van Hastenberg Fzn (21)- Roy van der Linden (14)
22.00 uur A Ties Brans (19)- Frank Konings (15)
Datum
14 december: Quiz of Inhaalprogramma Biljartcompetitie
Datum
4 januari   : Inhaalprogramma Biljartcompetitie
Datum
11 januari   : Inhaalprogramma Biljartcompetitie
Datum Tijd Poule Wedstrijd
25 januari 21.00 uur A Huub van der Zanden (25)- Carlo Opheij (21)
21.30 uur B Rien van der Zanden (17)- Patrick Rovers (16)
22.00 uur A Gerrie Onland (19)- Wilco Verhagen (14)
Datum Tijd Poule Wedstrijd
1 februari21.00 uur A Peter van der Heijden (23)- Willy van der Heijden (15)
21.30 uur B Ron van Breemen (14)- Eef Brouwers (12)
22.00 uur A Piet de Koning (17)- Maurice Vorstenbosch (34)
Datum Tijd Poule Wedstrijd
8 februari21.00 uur A Roel Brans (16)- Johan van Hastenberg (21)
21.30 uur B Thieu Dekkers (13)- Mayk van Driel (18)
22.00 uur A Ron van Uden (18)- Toon van Eert (35)
Datum Tijd Poule Wedstrijd
15 februari21.00 uur B Jep van de Berk (21)- Ad van Hastenberg Fzn (15)
21.30 uur B Bart Rovers (11)- Peter van den Elsen (11)





Datum Tijd Poule Wedstrijd
1 maart21.00 uur A Tweede ronde biljart - nummer 2 - 4 A
21.30 uur B Tweede ronde biljart - nummer 2 - 4 A
22.00 uur A Tweede ronde biljart - nummer 6 - 1 B
Datum Tijd Poule Wedstrijd
8 maart21.00 uur B Tweede ronde biljart - nummer 6 - 1 B
21.30 uur A Tweede ronde biljart - nummer 7 - 8 C
22.00 uur B Tweede ronde biljart - nummer 7 - 8 C
Datum Tijd Poule Wedstrijd
15 maart 21.00 uur A Tweede ronde biljart - nummer 3 - 5 D
21.30 uur B Tweede ronde biljart - nummer 3 - 5 D
Datum Tijd Poule Wedstrijd
29 maart 21.00 uur A Derde ronde winnaar A - C E
21.30 uur B Derde ronde winnaar A - C E
Datum Tijd Poule Wedstrijd
5 april21.00 uur A Derde ronde winnaar B - D F
21.30 uur B Derde ronde winnaar B - D F

Datum
12 aprilInhaalprogramma Biljartcompetitie

Datum
19 aprilFinalewedstrijden per poule vanaf 21.00  - Winnaar E - F

Datum
26 aprilFinale A, en B poule vanaf 21.00 uur